Obsługa kadrowo – płacowa Wolsztyn

Obsługa kadrowo – płacowa

Uproszczona księgowość

Pełna księgowość

nadzór księgowy

Doradztwo biznesowe

Nowoczesna księgowość

Szybki kontakt

Obsługa  kadrowo – płacowa Wolsztyn i okolice

Nasza firma oferuje również usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej. Powierzając nam to zadanie, zyskują Państwo pewność, że cała dokumentacja jest prowadzona w sposób prawidłowy, a nasi specjaliści pozostają na bieżąco z aktualnymi przepisami. W ramach tej usługi oferujemy nie tylko prowadzenie dokumentacji kadrowej czy sporządzanie
dokumentacji płacowej, lecz także stały kontakt z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym.

Co oferujemy w ramach naszych usług kadrowo-płacowch?

W ramach obsługi kadrowo-płacowej oferujemy m.in.:

● obsługę rozliczeń ZUS,
● rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji itd.,
● przygotowywanie umów oraz ich rozliczanie
● przygotowywanie sprawozdań rocznych o osiągniętych dochodach
● odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy

…i wiele więcej!

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem w celu poznania
szczegółów oferty.

Biuro Rachunkowe Asset wyjaśnia, czego dotyczy obsługa kadrowo-płacowa

Jak sama nazwa wskazuje, obsługa kadrowo-płacowa wiąże się z czynnościami, dotyczącymi kadr i płac w firmie. Każde przedsiębiorstwo musi dopilnować te kwestie. To, jakie prace będą wykonywane w związku z obsługą kadrowo-płacową Wolsztyn, zależy od specyfiki danej firmy. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Biura Rachunkowego Asset. Świadczy ono usługi kadrowo-płacowe.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • co oferuje Biuro Rachunkowe Asset w ramach usług kadrowo-płacowych,
  • czego dotyczy obsługa kadrowo-płacowa,
  • dlaczego warto skorzystać z pomocy Biura Rachunkowego Asset, jeśli chodzi o usługę: obsługa kadrowo-płacowa Wolsztyn,
  • na czym polega usługa: outsourcing kadry i płace.

Obsługa kadrowo-płacowa. Jakie czynności realizowane są w ramach tej usługi?

Wolsztyn obsługa kadrowo-płacowa to usługa, w ramach której oferowane są takie czynności jak np. odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy, przygotowywanie sprawozdań rocznych o osiągniętych dochodach, obsługa rozliczeń ZUS oraz sporządzanie umów oraz ich rozliczanie. Ponadto również rozliczane są zwolnienia lekarskie, delegacje i urlopy. Wszystkie czynności realizowane są profesjonalnie i rzetelnie.

Obsługa kadrowo-płacowa Wolsztyn. Dlaczego skorzystanie z pomocy Biura Rachunkowego Asset w tej kwestii, to dobre rozwiązanie?

Dużym udogodnieniem, jakie zapewnia Biura Rachunkowe jest to, że usługi mogą zostać indywidualnie i elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb. Wiele czynności, jakie realizowane są w ramach usługi: kadrowo-płacowa obsługa, zajmują dużo czasu. Do ich prawidłowego wykonania potrzebne jest odpowiednie zaangażowanie oraz fachowa wiedza! Powierzenie obsługi kadrowo-płacowej Wolsztyn profesjonalnemu biuru rachunkowemu to wiele korzyści. Jedną z nich jest to, że omawiane rozwiązanie ułatwia sprawowanie kontroli nad sprawami pracowniczymi. Do tego również zapewnia wygodę. Sprawy Twoich pracowników będą rozwiązywane na bieżąco.

Outsourcing kadry i płace. Jakie korzyści wiążą się z powierzeniem takiej obsługi biurze rachunkowemu?

Warto objaśnić samo pojęcie outsourcingu. Jest to powierzenie przez firmę określonych obowiązków zewnętrznemu przedsiębiorstwu, które jest ekspertem w danej dziedzinie. Czym jest więc outsourcing kadr i płac? Oznacza to nic innego jak przekazanie zewnętrznej firmie wszystkich zadań, które dotyczą: kadrowo-płacowej obsługi.

Kadry i płace – outsourcing to bardzo korzystne rozwiązanie! Przede wszystkim z tego względu, iż powierzenie obsługi kadrowo-płacowej Biurze Rachunkowemu Asset, pozwala bardziej skoncentrować się na głównej działalności przedsiębiorstwa. Będziesz mieć wtedy pewność, że wszystkie zadania związane z kadrami i płacami, zostaną zrealizowane należycie.

Warto też podkreślić, że Biuro Rachunkowe Asset oferuje wysoką jakość usług, a do także zapewnia:

  • miesięczny okres wypowiedzenia w umowie,
  • duży poziom wiedzy merytorycznej,
  • zorientowanie na Klienta i stały kontakt z nim,
  • podążanie z duchem czasu w skostniałej branży, jaką jest rachunkowość.